Darbo laikas:

Pirmadienis 09:00 - 19:00
Antradienis 09:00 - 19:00
Trečiadienis 09:00 - 19:00
Ketvirtadienis 09:00 - 20:00
Penktadienis 09:00 - 20:00
Šeštadienis 09:00 - 20:00
Sekmadienis 09:00 - 19:00

*** REZERVUOTI STALIUKĄ ***

STILIZUOTI DESERTŲ STALAI

NATŪRALŪS LEDAI JŪSŲ VESTUVĖMS!

GURMANIŠKAS RUDUO “VANILĖS NAMUOSE”

Saulėtą rugsėjo 24 – osios popietę, desertų tendencijas uostamiestyje diktuojantis desertų butikas Vanilės namai, sukvietė klaipėdiečius bei miesto svečius į jaukų ir įspūdingą rudens sezono desertų degustaciją-šou. Šia ypatinga proga kartu buvo pažymėtas ir simbolinis desertų butiko atidarymas.

Gurmaniškais desertais kvepiančiuose „Vanilės namuose“ gausiai susirinkusiems svečiams butiko konditeriai čia pat vietoje demonstruodami šou pristatė rudens sezono naujienas: mille feuille su avietėmis, obuolių desertą „Normandija“, naujus šaltalankių ir spanguolių macarons skonius, mini eklerus su kavos kremu, morkų desertą su grietinėlės musu ir karamelizuotais riešutais, braunius su avietėmis ir Guinness alumi, moliūgų krembriulė, obuolių skonio naminius ledus, šokoladinę pavlovą su figomis, įvairių skonių desertus taurelėse, kurių pagrindinės sudėtinės dalys buvo obuoliai, šaltalankiai, bruknės, cinamonas bei citrinos.

„Renginio dekoravimui ir atitinkamai nuotaikai sukurti pasirinkome tiesiog raudonus obuolius. Šie itin lietuvių mėgstami, rudenį simbolizuojantys vaisiai puikiai tiko rudens tematikai atskleisti, be to, jie buvo vieni pagrindinių degustacijai sukurtų desertų ingredientų. Kiekvienam svečiui paruošėme ir po karamelizuotą obuolį dovanų”, – pasakojo „Vanilės namų“ vadovė Kristina Pakalniškytė.

Svečiai ragaudami burnoje tirpstančius saldumynus klausėsi saksofonininko Laimono Urbiko, Old city band gitaristų kartu su soliste Ieva Jotkelaite bei DJ Averjano pasirodymų. Vakarą vedė žinomas renginių vedėjas Remigijus Žiogas, o renginio akimirkas įamžino fotografė Eglė Sabaliauskaitė.

P.S. Visus renginyje pristatytus desertus galite užsisakyti įvairioms šventėms, o taip pat kviečiame užsukti spalio 17-18 d. į Klaipėdoje vyksiančią parodą Vestuvės ir šventės 2015, kurioje, „Vanilės namų“ stende, turėsite išskirtinę galimybę padegustuoti gurmaniškų rudens sezono naujienų.

Rafinuoto skonio „Vanilės namų“ desertai nelaukia švenčių – jie patys kuria progas švęsti!

Publikuota: Vestuvės.lt – didžiausias vestuvių portalas Lietuvoje.

Mus rasite:

H. Manto g. 3 Klaipėdoje.
Tel.: +370 646 40616; +370 612 02010; +370 647 04466.

Visada esame paruošę saldžių naujienų, tad mielai kviečiame apsilankyti!

TORTAI YPATINGOMS PROGOMS!

ATOKVĖPIS PO CEREMONIJOS

Ieškote originalios dovanos?

error: Turinys apsaugotas !!