Darbo laikas:

Pirmadienis 09:00 - 19:00
Antradienis 09:00 - 19:00
Trečiadienis 09:00 - 19:00
Ketvirtadienis 09:00 - 20:00
Penktadienis 09:00 - 20:00
Šeštadienis 09:00 - 20:00
Sekmadienis 09:00 - 19:00

*** REZERVUOTI STALIUKĄ ***

STILIZUOTI DESERTŲ STALAI

NATŪRALŪS LEDAI JŪSŲ VESTUVĖMS!

MADINGOS MIESTO VESTUVĖS Champagne Brunch STILIUMI

Mada- tai ne tik apranga ir detalės, mada- tai požiūris į gyvenimą, mada- tai tavo apnuoginta siela. Svajoji apie miesto stiliaus vestuves? „Vanilės namai“- ypatinga vieta, dovanojanti Tau stilingą aplinką, kokybę, išskirtinį dėmesį ir nepamirštamą gastronominę kelionę.

Kristina („Vanilės namai“): Ne kartą esame sulaukę klausimo, ar yra tekę „Vanilės namuose“ surengti vestuves. Mūsų atsakymas- tikrai TAIP!

Ar kada susimąstėte, kokios galėtų būti madingos miesto stiliaus vestuvės? Galbūt- atspindinčios tam tikrus įpročius ar pomėgius, gyvenimo būdą? Galbūt tai tiesiog madingos aprangos lenktynės? O gal tai įkvepiančios, lengvos, miesto dvasia alsuojančios vestuvės, kuriose pagrindinį vaidmenį atlieka savimi pasitikinti pora, turinti savitą stiliaus pojūtį ir laisvą požiūrį į gyvenimą. Tai miesto žmonės, besimėgaujantys vienas kitu, mokantys stebinti, atskleisti ir pasakoti. Juose nenusakomi klodai spalvų, skonių ir idėjų. Tai pora, galinti užkariauti pasaulį.

Kristina („Vanilės namai“): Net iš pirmo žvilgsnio pačios beprotiškiausios idėjos gali būti realizuotos ir įgauti apčiuopiamas formas. Kūryboje nereikia paisyti taisyklių ar kitų nusistovėjusių normų, čia patogiausia zona- diskomfortas. Madingos miesto stiliaus vestuvės visų pirma tai kokybė. Kokybiška vieta ir aplinka, kokybiški desertai ir maistas, kokybiška muzika ir net kokybiška publika. Įprastai poros renkasi standartines vietas, o mūsų tikslas parodyti, kad netikėčiausioje vietoje nutinka patys netikėčiausi dalykai. Peržengiame stereotipus, nepaisome nusistovėjusios nuomonės ir štai rezultatas! Be abejo, toks įvaizdis nėra priimtinas kiekvienai porai, bet mes to ir nesiekiame. Mūsų žinutė labai paprasta- būkime savimi, būkime tokie, kokie norime, ir tai svarbiausia! Miesto stiliaus vestuvės gali būti ir romantiškos, ir eklektiškos, ir bohemiškos. Miesto stilius- tai absoliuti laisvė, laisvė būti kitokiam!

Šiame projektui norėjosi kažko intriguojančio, neįprasto, stengėmės apjungti visiškai tarpusavyje nederančius elementus.

Vienu iš pagrindinių akcentų- tapo šampanas, serviruotas originaliuose narveliuose. Kadangi jaunųjų įvaizdį formavome ryškų ir gana griežtą, norėjosi įnešti ir lengvumo pojūčio, tad atsvarai pasirinkome romantiškus rožinius bijūnus, kurie puikiai derėjo su rožiniu šampanu.

Fotosesijos metu suformavome net tris skirtingus poros įvaizdžius derinant juodos, rožinės ir baltos paletės koloritą. Įkūrėme dvi skirtingas erdves- tai lauko terasa, kurioje pražydo obelų sodas, beje tai ir labai romantiška… ir desertų butiko vidaus erdvė. Viduje vienu iš pagrindinių dekoro elementų tapo dekoruoti aukso ir sidabro spalvos lietučiu masyvūs juodi balionai, kurie erdvei suteikė dar daugiau ekspresijos ir kitokio mums itin norimo prieskonio.

Viktorija („Baltas ir butikas Klaipėda“)

Susitikus tinkamiems žmonėms, gimsta tinkami projektai. Ieškojome balanso tarp miesto mados tendencijų ir vestuvių . Tai buvo tikras iššūkis mums visiems! O mes mėgstame laužyti standartus. Tad juoda spalva neatsirado netikėtai. Juoda- nemeluoja, šiek tiek slepia, tačiau intriguoja, ji nebūtinai liūdna, tai elegancijos ir pasitikėjimo savimi simbolis, kai nereikia rėkti “aš esu”!
Miesto vestuvių mada – tai laisvė, laisvė mintims, tai beribė erdvė interpretacijai ir ne tik įvaizdžio dalyje. Tai paskatinimas būti kitokiems, išskirtiniams, savitiems…
Mano  tikslas šiame projekte, nusiųsti žinutę, kad puoštumėmės Lietuvos dizainerių rūbais. „Baltas ir butikas“ didžiuojasi Lietuvos madoje vykstančiu stulbinamu milžinišku progresu ir galimybe prisidėti prie šio “juodai madingo” projekto, sukurdami įvaizdį…
Gerbiame vestuvines tradicijas, bet šį kartą mūsų interpretacija tokia, tikriname ribas. Ar tai provokacija, tikrai ne, mes norėjome gražaus nuotykio. Ir mums pavyko!

Kristina („Vanilės namai“): Stilingos vestuvės neįsivaizduojamos be tikro gero šampano. Tad kodėl gi tai negalėtų tapti pagrindiniu šventės akcentu. Šiuolaikinės poros itin vertina kokybę, tad šampano brunchas- tai išskirtinai gurmaniška ir kerinti idėja su neišdildomais įspūdžiais. Tai gali būti realizuojama ir kaip trumpa tarpinė stotelė šventės eigoje, ir kaip pagrindinė šventės vieta.. Jūs esate laisvi pasirinkti tiek trukmę, tiek pradžios laiką, o mūsų užduotis padovanoti Jums nepamirštamus įspūdžius !

Šiam projektui pasirinkome Cuvée Rosé šampaną, kuris unikalus savo istorija, gamyba bei butelio dizainu. Kilnios jo butelio linijos ypatingai dera su gracingais, rafinuoto skonio “Vanilės namų“ desertais, kuriems čia skiriamas ypatingas dėmesys.

Taip pat niekada nesuklysite ir savo svečiams pasiūlę austrių su mangų ar kivių pagardais, ypatingos šaltos gaspacho, ar midijų. Visada esame pasiruošę pasiūlyti įvairias skonių ir spalvų interpretacijas.

Kristina („Vanilės namai“):

Rafinuotas skonis, emocija ir potyris- visa tai rasite „Vanilės namuose“. Mes keliaujame, ieškome, randame ir kuriame Jums! Visų pirma vertiname kokybę, bet nesame abejingi ir vaizdui. Stengiamės kaskart nustebinti net tik naujais skonių potyriais, bet ir vizualiai. Fotosesijai pasiūlėme netikėtus skonių derinius, kurie susilaukė ypatingų pagyrų- tai desertas „Le Fleur“ (itin lengvas biskvitas, karamelė, aviečių kuli ir prabangus vanilinis musas), desertas „Strawberry basil“ (bazilikų, žaliųjų obuolių ir braškių derinys), juodi macarons su avietiniu ganašu ir naujasis „Spicy mango“ desertas itin subtiliai ir netikėtai derantis su šampanu. Na ir vienas svarbiausių elementų- juodas it naktis vestuvinis tortas!

Kiekvienas apsilankymas pas mus – tai nauja unikali patirtis!

Fotografas- Ilja Sivakov (www.sivakoff.lt)

Desertų butikas „Vanilės namai”

Manto g. 3, Klaipėda

www.vanilesnamai.lt

 

PROJEKTO PARTNERIAI

Tema, idėja ir įgyvendinimas– desertų butikas „Vanilės namai“ (www.vanilesnamai.lt)

Dekoras- vestuvių planavimo ir dekoravimo studija „Prestige Idea“ (www.prestigeidea.lt)

Fotografas– Ilja Sivakov (www.iljasivakoff.com)

Apranga ir stilius– „Baltas ir Butikas“ Klaipėda

Makiažas– Lina Šimulytė („Aidos studija“)

Plaukai- Živilė Zaueraitė („Zizi grožio studija“)

Muzika ir atlikėjai– Dj Averjano, solistė Ieva Jotkelaitė ( Lady I)

Vakaro vedėjas– Marius Drukteinis

Video– „Ade Production“ (Andrius Ganusauskas)

Desertai– desertų butikas „Vanilės namai“ (www.vanilesnamai.lt)

Užkandžiai– desertų butikas “Vanilės namai“ kartu su Lina Žilevičė („Toli nuo klasikos“)

Balionai– „Ponas Balionas“ (www.ponasbalionas.lt)

Mus rasite:

H. Manto g. 3 Klaipėdoje.
Tel.: +370 646 40616; +370 612 02010; +370 647 04466.

Visada esame paruošę saldžių naujienų, tad mielai kviečiame apsilankyti!

TORTAI YPATINGOMS PROGOMS!

ATOKVĖPIS PO CEREMONIJOS

Ieškote originalios dovanos?

error: Turinys apsaugotas !!