Darbo laikas:

Pirmadienis 09:00 - 19:00
Antradienis 09:00 - 19:00
Trečiadienis 09:00 - 19:00
Ketvirtadienis 09:00 - 20:00
Penktadienis 09:00 - 20:00
Šeštadienis 09:00 - 20:00
Sekmadienis 09:00 - 19:00

*** REZERVUOTI STALIUKĄ ***

STILIZUOTI DESERTŲ STALAI

NATŪRALŪS LEDAI JŪSŲ VESTUVĖMS!

PARYŽIETIŠKA DVASIA PRIGIJO KLAIPĖDOJE

Jei kyla įdomi verslo idėja, nebūtina strimgalviais pulti jos įgyvendinti, kartais pravartu tam ruoštis net porą metų, kad sumanymas būtų įvykdytas nepriekaištingai.

Būna, kad vienas verslas padiktuoja idėją kitam. Taip nutiko klaipėdietėms Kristinai Pakalniškytei ir Kristinai Benetienei, UAB „Vanilės namai“ bendraturtėms. Ne vienus metus vestuvių planavimu ir dekoravimu užsiėmusios moterys uostamiesčio centre prieš kelias savaites atidarė išskirtinių prancūziškų desertų butiką „Vanilės namai“.Pašnekovės pasakoja, kad verslo idėją padiktavo jų veikla vestuvių planavimo srityje.„Organizuodamos vestuves itin daug dėmesio skiriame dekorui, ruošiame stilizuotus desertų stalus. Pastebėjus, kad kokybiškos ir originalios konditerijos nėra daug, pamažu ėmė kirbėti mintys apie vietą, kur būtų siūlomi išskirtiniai desertai“, – sako p. Pakalniškytė. Moterys gimusios idėjos nepuolė iškart įgyvendinti, mintyse ją brandino beveik dvejus metus.„Abi norėjome sukurti išskirtinę vietą, todėl niekur neskubėjome, labai ilgai ieškojome tinkamų patalpų, tada daug dėmesio skyrėme jų remontui, interjerui. Apgalvojome kiekvieną smulkmeną: nuo baldų, užuolaidų iki indų, desertams išsinešti skirtų dėžučių“, – kalba p. Benetienė.

Dėmesys kokybei Dėmesys detalėms pasiteisino. Pravėrus „Vanilės namų“ duris pasijunti lyg jaukioje Paryžiaus kavinukėje. Pašnekovės tikina, kad toks ir buvo siekis: į uostamiestį įpūsti paryžietiškos Provanso dvasios.„Ne kartą abi važiavome į Paryžių, ten vaikščiojome po kavinukes, dairėmės idėjų, ragavome desertus, galvojome, kas tiktų lietuvių skoniui“, – pasakoja p. Pakalniškytė. Klasikiniai originalūs prancūzų konditerijos gaminiai jau sulaukė klaipėdiečių įvertinimo. Spalvingi „macarons“, rankų darbo zefyrai, „sable“, prancūziška duona, „creme brulee“ ir kiti čia gaminami desertai vitrinoje neužsibūna.„Klientų susidomėjimas viršijo mūsų lūkesčius. Ryte pripildome vitriną šviežių gaminių, o vakare ji būna tuštutėlė. Jau sulaukiame ir prašymų gaminti pagal išankstinius užsakymus, tačiau nebespėjame. Planuojame virtuvėje įdarbinti papildomų žmonių“, – kalba p. Pakalniškytė. Didžiulį lankytojų srautą „Vanilės namams“ šiuo metu garantuoja naujos vietos statusas. Toks desertų butikas uostamiestyje pirmasis, todėl žmonėms smalsu ateiti, pamatyti, paragauti. Tačiau verslininkės įsitikinusios, kad kartą atėję klientai ir vėl grįš.„Jau turime daug tokių pavyzdžių, kai žmonės ne tik grįžta, bet ir rekomenduoja šią vietą savo draugams ir pažįstamiems. Didžiulį dėmesį skiriame ne tik desertų kokybei, bet ir jų pateikimui, aptarnavimo kultūrai. Orientuojamės į klientus, kurie tai vertina, kurie nori paragauti ko nors naujo, išskirtinio, atrasti naujų skonių“, – nurodo p. Benetienė.

Laiko neskaičiuoja „Vanilės namuose“ kasdien nuo ryto iki vakaro sukiojasi ir abi savininkės. Pasak jų, tai puikiausias būdas sužinoti klientų poreikius ir nedelsiant į juos reaguoti.„Pačios girdime visas pastabas, pagyrimus, todėl labai operatyviai galime viską keisti: pasiūlyti kitokį asortimentą, atsisakyti neprigijusių desertų. Galbūt kai šie darbai įsibėgės, jiems reikės mažiau priežiūros, o kol kas norisi pačioms pasirūpinti kiekviena smulkmena“, – maksimalizmo nestokoja p. Pakalniškytė.Paklaustos, ar nebijo, kad bendras verslas ir kasdienis darbas kartu gali pakišti koją draugystei, moterys purto galvas.„Esame pažįstamos nuo mokyklos laikų, tad jau seniai visi kampai nušlifuoti, o mes puikiai papildome viena kitą. Be to, tai jau antras mūsų bendras verslas, tad patirties yra“, – sako p. Benetienė.Visa galva į mėgstamą veiklą pasinėrusios moterys neatskleidžia, kokių investicijų pareikalavo desertų butiko miesto centre atidarymas, o paklaustos, per kiek laiko tikisi jų atsipirkimo, abi šypsosi.„Ši vieta mums ne tik pelno siekimas, tai senos svajonės, kuri ateityje gali duoti pelną, įgyvendinimas. „Vanilės namus“ kūrėme ir čia dirbame su didžiule meile, skiriame visas jėgas, neskaičiuojame laiko. Abi esame maksimalistės, norime paties geriausio rezultato ir jį ketiname pasiekti“, – tikina p. Pakalniškytė. Pripildyti kavinukės vitriną šviežių desertų kasryt vos spėjančios moterys ateityje planuoja daugiau dėmesio skirti ir išankstiniams užsakymams, išvažiuojamųjų banketų, asmeninių švenčių organizavimui. Šiltėjant orams verslininkės planuoja atidaryti ir lauko terasą.

Publikuota: 2015-05-04 Autorius: MILDA TARCIJONAITĖ, MILDA ANCEVIČĖ
Plačiau: http://vz.lt/archive/article/2015/5/4/paryzietiska-dvasia-prigijo-klaipedoje#ixzz3sjtiVGK1

Mus rasite:

H. Manto g. 3 Klaipėdoje.
Tel.: +370 646 40616; +370 612 02010; +370 647 04466.

Visada esame paruošę saldžių naujienų, tad mielai kviečiame apsilankyti!

TORTAI YPATINGOMS PROGOMS!

ATOKVĖPIS PO CEREMONIJOS

Ieškote originalios dovanos?

error: Turinys apsaugotas !!